
Зовнішній акумулятор HOCO J104 Discovery edition 22.5W fully compatible power bank with cable(10000mAh) Gray iq.
- Готово до відправки
- Код: 6931474788955
632 ₴
Зовнішній акумулятор HOCO J104A Discovery edition 22.5W має ємність 10000 mAh. Він допоможе зберегти заряд смартфона, планшета, навушників, смартгодинника та інших портативних гаджетів. Завдяки компактним розмірам його зручно брати з собою в подорожі або відрядження.
Пауербанк оснащений двома USB-портами: Type-A та Type-C. Окрім цього, акумулятор має вбудовані кабелі Type-C та Lightning. Одночасно можна заряджати до чотирьох пристроїв.
Він підтримує різні технології швидкої зарядки, включно з Power Delivery, Quick Charge 3.0, FCP, AFC, SCP. Портативні гаджети заряджатимуться в два рази швидше, ніж від звичайного пауербанка.
За допомогою LED-дисплея можна зручно контролювати рівень заряду акумулятора. Вбудовані технології захисту від короткого замикання та перегрівів, що гарантує безпечну зарядку пристроїв. HOCO J104A Discovery edition 22.5W виготовлений з вогнетривких матеріалів, таких як ABS+PC, що також робить його надійним та безпечним.
iq.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 251 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh А·год |
| Індикація | Дисплей |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 4 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Мoдель | J104A Discovery edition |
| Потужність | 12 W Вт |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинника, навушників, ігрових консолей тощо. |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Особливості | LED-дисплей |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 146×67×17 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Колір | Gray |
- Ціна: 632 ₴








