
Штатив Ulanzi Full carbon fiber Multifunctional portable light tripod (UV-2784 MT-49) iq.
- Готово до відправки
- Код: 2784
3 693 ₴
Портативний штатив для камери Ulanzi Full carbon fiber Multifunctional portable light tripod (UV-2503A MT-49) з вуглецевого волокна легкий і важить лише 0,79 кг. Ніжки, що складаються у зворотному напрямку, дозволяють зменшити його розмір до 47 см для транспортування та зберігання в сумці, що входить у комплект.
Центральна колона знімна і може використовувати монопод довжиною 157 см. Відрегулюйте площу опори відповідно до витримуваного навантаження за допомогою ніжок із різними кутами.
ОСОБЛИВОСТІ
−Вантажопідйомність 6 кг;
−Максимальна висота 194 см, 47 см у складеному вигляді;
−Легка конструкція з вуглецевого волокна вага лише 0,79 кг;
−5 секцій, шпилька 5/8" з різьбою 1/4";
−Знімний центр для використання як монопод;
−Регульований кут нахилу ніжок для змінного положення.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Монопод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Уланзи |
| Вага | 790 г |
| Висота | 194 см |
| Гарантія в місяцях | 3 |
| Додаткові характеристики | Максимальне навантаження — 6 кг, 5 секцій, знімна центральна колона як монопод |
| Комплект постачання | Штатив; сумка |
| Мoдель | MT-49 Multifunctional portable light tripod |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип кріплення | Резьба 1/4" |
| Тип штатива | Трипод |
- Ціна: 3 693 ₴










