
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T82 Single USB home charger set type-c iq.
- Готово до відправки
- Код: 6972573336555
83 ₴
+380 (73) 440-54-04
Багатоканальний Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WUW-T82 Single USB home charger set type-c — класичний компактний мережевий зарядний пристрій з одним USB-виходом та кабелем живлення Type-C.
Зарядний пристрій забезпечує 2.1А вихідного струму, чого цілком достатньо для стабільного заряджання більшості мобільних пристроїв, таких як: смартфони, планшети, смарт-годинники, TWS-гарнітури тощо. Основна вимога — наявність в ґаджета вхідного Type-C роз'єму. При використанні іншого кабелю ви зможете з легкістю підключити пристрій з іншим роз'ємом.
Адаптер має естетичний дизайн білого кольору, а завдяки невеликим розмірам модель легко поміщається в маленькій кишені або сумці. Разом з тим міцний пластиковий корпус відрізняється хорошою стійкістю до подряпин, відколів і інших механічних пошкоджень.
iq.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідний потужність | 10.5 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | T82 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 83 ₴





