
Мережевий зарядний пристрій WUW-C222 2.4A Charger 2 USB A white iq.
- Готово до відправки
- Код: C222
78 ₴
+380 (73) 440-54-04
Багатоканальний Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WUW-C222 2.4A — класичний компактний мережевий зарядний пристрій з одним USB-виходом та підтримкою сумісності з більшістю сучасних мобільних ґаджетів.
Зарядний пристрій забезпечує 2.4А вихідного струму, чого цілком достатньо для стабільного заряджання більшості мобільних пристроїв, таких як: смартфони, планшети, смарт-годинники, TWS-гарнітури тощо.
Адаптер має естетичний дизайн білого кольору, а завдяки невеликим розмірам модель легко поміщається в маленькій кишені або сумці. Разом з тим міцний пластиковий корпус відрізняється хорошою стійкістю до подряпин, відколів і інших механічних пошкоджень.
iq.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідний потужність | 12 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Немає |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | WUW-C222 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 78 ₴

