
Мережевий зарядний пристрій WUW-C155 2USB 3.1A white iq.
- Готово до відправки
- Код: WUW-C155
111 ₴
+380 (73) 440-54-04
Багатоканальний Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій WUW C155 (2USB 3.1A) – призначений для смартфонів, планшетів, плеєрів, електронних книг та багатьох інших девайсів. Модель має два роз’єми USB Type-A, що дозволяє заряджати два пристрої одночасно.
Пристрій має захист від короткого замикання та перепадів напруги. Його корпус виготовлений з вогнестійкого матеріалу. Зарядка буде безпечною. Аксесуар компактний, тож його легко й зручно брати з собою в поїздки.
iq.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 3.1 A |
| Вихідний потужність | 15 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Кабель | Немає |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C155 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 111 ₴



