
Кріплення Ulanzi Vijim CM027 Go-Quick II Head Strap Mount for GoPro and Phone (UV-C020GBB1 CM027) iq.
- Готово до відправки
- Код: C020GBB1
463 ₴
+380 (73) 440-54-04
Багатоканальний Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення на голову Ulanzi CM027 Go-Quick II дозволяє знімати захоплюючі кадри на GoPro або смартфон без допомоги рук. Цей зручний та регульований ремінець на голову оснащений надійним затискачем для телефону (підходить для телефонів шириною 57–90 мм), що дозволяє легко перемикатися між портретним та альбомним режимами. Завдяки отвору для гвинта 1/4" та кріпленню «холодний черевик» ви навіть можете прикріпити додаткові аксесуари, такі як освітлення або мікрофони. Регульована конструкція для зручної посадки на голову (діапазон регулювання — від 50 до 70 см). Цей ремінець на голову, який належить до серії Go-Quick Ecological, також сумісний з іншими продуктами Go-Quick для спрощення робочого процесу.
iq.| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Уланзи |
| Вага | 109 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Комплект постачання | Кріплення на голову; гвинт; затискач для смартфона |
| Матеріал | ABS + PC + нейлон |
| Мoдель | CM027 |
| Особливості | Обертання на 360°, нахил на 180°, вертикальне та горизонтальне знімання |
| Розміри | 223×190×65 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами завширшки 57-90 мм, пристроями вагою до 800 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різь 1/4" |
- Ціна: 463 ₴









