
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ84 Smooth power bank with four cables(10000mAh) Black yY.
- Готово до відправки
- Код: 6941991126161
350 ₴
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ84 Smooth power bank with four cables(10000mAh) Black стане ідеальним рішенням для повсякденного використання, подорожей та ділових поїздок. Його функціональність, компактний розмір та надійність гарантують, що ви завжди залишаєтеся на зв’язку зі своїми гаджетами.
ОСОБЛИВОСТІ:
−Велика ємність: Ця модель має ємність 10000mAh, що гарантує тривалий період збереження заряду для ваших пристроїв. Ви зможете без проблем заряджати смартфони, планшети та інші гаджети.
−Універсальні USB-порти: Павербанк обладнаний одним USB-А та кабелями для зарядки різних гаджетів, що забезпечує зручність використання.
−Вбудовані кабелі: В комплекті є вбудовані кабелі Type-C, Lightning та microUSB та USB-A, що дозволяє заряджати ваші пристрої без зайвих зусиль.
−Безпечна зарядка: Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує надійність та безпеку при використанні.
−Вогнетривкі матеріали: Павербанк виготовлений з вогнетривких матеріалів, що підвищує його безпеку в експлуатації.
−Зручність заряджання: Заряджайте павербанк через роз'єми Type-C або вбудований USB-кабель для зручності використання.
−Індикація: Світлодіодні індикатори показують рівень заряду, що дозволяє легко контролювати залишок енергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 248 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; кабель USB-A |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; Вбудовані кабелі: USB-C, MicroUSB, Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh А·год |
| Кількість пристроїв для одночасного заряджання | 3 |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Мoдель | BJ84 |
| Призначення | Для заряджання пристроїв |
| Загальна потужність | 10 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Особливості | Вбудовані кабелі |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 147×68×22 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип батареї | Літієво-полімерний (Li-pol) |
| Колір | Black |
- Ціна: 350 ₴









