
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black yY.
- Готово до відправки
- Код: 6941991101205
202 ₴
+380 (73) 440-54-04
Багатоканальний Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black забезпечує швидкий та стабільний заряд. У пристрої передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження та короткого замикання.
Аксесуар має два USB-порти, що підтримують технологію Quick Charge 3.0, таким чином забезпечують високу швидкість зарядки. Максимальна потужність одного виходу – 18 W.
Аксесуар може використовуватися в легкових та вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортових напругах. Модель виготовлена з високоякісного пластику і металу та має компактні розміри.
yY.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Вага | 25 г |
| Вихідний потужність | 36 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Вихідний струм | 5 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | BZ21A |
| Особливості | Індикатор роботи |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Black |
- Ціна: 202 ₴






