
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z28 Power ocean cigarette lighter in-car charger with digital display White yY.
- Готово до відправки
- Код: 6957531091967
312 ₴
+380 (73) 440-54-04
Багатоканальний Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний зарядний пристрій Hoco Z28 Power ocean призначений для одночасного підключення кількох гаджетів.
Шарнірне кріплення надає можливість виставити комфортне для використання положення.
На верхньому торці пристрою розташовані два USB-порти та два виходи під прикурювач.
Там же є дисплей, що інформує користувача про силу струму та напруги.
Максимальна сила струму на один USB-вихід — 3.1 ампера і 2.4 ампера при одночасному підключенні двох пристроїв.
Маса аксесуара — 77 грам.
yY.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Не заявлено виробником |
| Вага | 77 г |
| Вихід | 5V/9V/12V/24V |
| Вихідний потужність | 100 W |
| Вихідний роз'єм | 2×USB-A; 2 гнізда прикурювача |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Z28 |
| Особливості | LED-дисплей |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | white |
- Ціна: 312 ₴






